Aruba Instant On 10G SFP+ to SFP+ 1m Direct Attach Copper Cable (R9D19A)

HPE R9D19A InfiniBand/fiber optik kablo 1 m SFP+

-SFP+

-SFP+

- 10 Gbit/sn

Marka

HPE

Ürün Adı

Aruba Instant On 10G SFP+ to SFP+ 1m Direct Attach Copper Cable (R9D19A)

Kablo uzunluğu

1 m

Bağlayıcı 1

SFP+

Bağlayıcı 2

SFP+

Konnektör 1 cinsi

Erkek

Konnektör 2 cinsi

Erkek

Ürün rengi

Siyah, Gümüş

Veri aktarım hızı

10 Gbit/s

Açıklama Diğer

Oem Ürün Kodu

R9D19A

GTIN (EAN/UPC)  Kodu

Paket Başına Miktar

1 Adet

Ambalaj tipi

Kutu

Aruba Instant On 10G SFP+ to SFP+ 1m Direct Attach Copper Cable (R9D19A)

  • Marka: HP
  • Ürün Kodu: R9D19A
  • Stok Durumu: Stokta var
  • 2.935,53TL

  • Vergiler Hariç: 2.446,27TL

Benzer Ürünler

HP 2920 0,5m Stacking Cable (J9734A)

HP 2920 0,5m Stacking Cable (J9734A)

HP 2920 0,5m Stacking Cable (J9734A)MarkaHPAçıklamaKablo uzunluğu0,5 m..

4.070,60TL Vergiler Hariç: 3.392,17TL

HPE X242 10G SFP+ to SFP+ 1m DAC Cable (J9281B)

HPE X242 10G SFP+ to SFP+ 1m DAC Cable (J9281B)

HPE X242 10G SFP+ to SFP+ 1m DAC Cable (J9281B)MarkaHPAçıklamaA low-price 10-Gigabit connectivity op..

6.109,82TL Vergiler Hariç: 5.091,51TL

HPE Premier Flex LC/LC OM4 2f 5m Cbl (QK734A)

HPE Premier Flex LC/LC OM4 2f 5m Cbl (QK734A)

HPE Premier Flex LC/LC OM4 2f 5m Cbl (QK734A)MarkaHPEAçıklamaKablo uzunluğu5 mKablo tipiOFCBağlayıc..

4.536,37TL Vergiler Hariç: 3.780,31TL

HPE X242 10G SFP+ to SFP+ 3m Copper Cabl (J9283D)

HPE X242 10G SFP+ to SFP+ 3m Copper Cabl (J9283D)

HPE X242 10G SFP+ to SFP+ 3m Copper Cabl (J9283D)MarkaHPEAçıklamaKablo uzunluğu5 mKablo tipiOFC..

8.415,19TL Vergiler Hariç: 7.012,65TL

HPE Aruba 10G SFP+ to SFP+ 7m DAC Cable (J9285D)

HPE Aruba 10G SFP+ to SFP+ 7m DAC Cable (J9285D)

HPE Aruba 10G SFP+ to SFP+ 7m DAC Cable (J9285D)MarkaHPEKablo uzunluğu7 mBağlayıcı 1SFP+Bağlayı..

11.699,07TL Vergiler Hariç: 9.749,22TL

Lenovo 3m LC-LC OM3 MMF Cable (00MN505)

Lenovo 3m LC-LC OM3 MMF Cable (00MN505)

Lenovo 3m LC-LC OM3 MMF Cable (00MN505)Lenovo 3m LC-LC OM3 MMF CableKısa özet açıklama Lenovo 3m L..

1.174,21TL Vergiler Hariç: 978,51TL

HPE DL180 Gen10 SFF Box3 to -a Case Part Rack Cable Management Kit (882011-B21)

HPE DL180 Gen10 SFF Box3 to -a Case Part Rack Cable Management Kit (882011-B21)

HPE DL180 Gen10 SFF Box3 to -a Case Part Rack Cable Management Kit (882011-B21) AÇIKLAMA Hewl..

1.761,32TL Vergiler Hariç: 1.467,76TL

HPE Aruba 2920 3.0m Stacking Cable (J9736A)

HPE Aruba 2920 3.0m Stacking Cable (J9736A)

HPE Aruba 2920 3.0m Stacking Cable (J9736A)AÇIKLAMAHewlett Packard Enterprise 2920 3,0 m InfiniBan..

13.933,98TL Vergiler Hariç: 11.611,65TL

HPE 1U Gen10 8SFF SAS Internal Cable Kit (866448-B21)

HPE 1U Gen10 8SFF SAS Internal Cable Kit (866448-B21)

HPE 1U Gen10 8SFF SAS Internal Cable Kit (866448-B21)Hewlett Packard Enterprise 866448-B21 Serial ..

1.565,62TL Vergiler Hariç: 1.304,68TL

Aruba JW118A Orijinal Continental European/Schuko AC Power Cord (PC-AC-EC)

Aruba JW118A Orijinal Continental European/Schuko AC Power Cord (PC-AC-EC)

Aruba JW118A Orijinal Continental European/Schuko AC Power Cord (PC-AC-EC)Aruba, a Hewlett Packard..

322,91TL Vergiler Hariç: 269,09TL

HPE X240 40G QSFP+ to QSFP+ 3m Direct Attach Copper Cable (JG327A)

HPE X240 40G QSFP+ to QSFP+ 3m Direct Attach Copper Cable (JG327A)

HPE X240 40G QSFP+ to QSFP+ 3m Direct Attach Copper Cable (JG327A)..

0,00TL Vergiler Hariç: 0,00TL

HPE 660093-001 Orijinal FBWC Capacitor Pack 36" Cable for Smart Array Controllers

HPE 660093-001 Orijinal FBWC Capacitor Pack 36" Cable for Smart Array Controllers

HPE 660093-001 Orijinal FBWC Capacitor Pack 36" Cable for Smart Array Controllers Marka..

1.957,02TL Vergiler Hariç: 1.630,85TL

Aruba R3X85A Orijinal Instant On 12V Power Adapter

Aruba R3X85A Orijinal Instant On 12V Power Adapter

HPE Aruba R3X85A Orijinal Instant On 12V Power AdapterHewlett Packard Enterprise R3X85A şarj aleti..

1.565,62TL Vergiler Hariç: 1.304,68TL

HPE X240 SFP+ SFP+ 1.2m Direct Attach Cable JD096C

HPE X240 SFP+ SFP+ 1.2m Direct Attach Cable JD096C

HPE X240 SFP+ SFP+ 1.2m Direct Attach Cable JD096CHPE FlexNetwork X240 10G SFP+ to SFP+ 1.2m Direct ..

5.597,47TL Vergiler Hariç: 4.664,56TL

Huawei EWPTAPE02 Waterproof Adhesıve Tape 50mmx1.65mmX1.0MM Black
Aruba Instant On 12V Power Adapter (US/EU) R9M78A

Aruba Instant On 12V Power Adapter (US/EU) R9M78A

Aruba Instant On 12V Power Adapter (US/EU) R9M78A..

1.174,21TL Vergiler Hariç: 978,51TL

Aruba Instant On 12V Power Adapter RW (R9M79A) / Aruba Instant On AP22

Aruba Instant On 12V Power Adapter RW (R9M79A) / Aruba Instant On AP22

Aruba Instant On 12V Power Adapter RW (R9M79A) / Aruba Instant On AP22Aruba R9M79A Kablosuz Erişim ..

1.761,32TL Vergiler Hariç: 1.467,76TL

Aruba Instant On 10G SFP+ to SFP+ 1m Direct Attach Copper Cable (R9D19A)

Aruba Instant On 10G SFP+ to SFP+ 1m Direct Attach Copper Cable (R9D19A)

Aruba Instant On 10G SFP+ to SFP+ 1m Direct Attach Copper Cable (R9D19A)HPE R9D19A InfiniBand/fibe..

2.935,53TL Vergiler Hariç: 2.446,27TL

Etiketler: Aruba Instant On 10G SFP+ to SFP+ 1m Direct Attach Copper Cable (R9D19A), HPE R9D19A, R9D19A