Yeni Ürünler

Lenovo 4ZC7A08708 ThinkSystem 16 GB Ram TRU DDR4 2933 MHz 2RX8 1.2V RDIMM

Lenovo 4ZC7A08708 ThinkSystem 16 GB Ram TRU DDR4 2933 MHz 2RX8 1.2V RDIMM

Lenovo 4ZC7A08708 ThinkSystem 16 GB Ram TRU DDR4 2933 MHz 2RX8 1.2V RDIMM16GB LENOVO 4ZC7A08708 TR..

1.871,87TL Vergiler Hariç: 1.586,33TL

Lexmark 40X8421 Orijinal Return Program Fuser Maintenance Kit / MS710, MS711, MS810, MS812, MX710, MX711, MX810, MX811, MX812  / 200000 Sayfa

Lexmark 40X8421 Orijinal Return Program Fuser Maintenance Kit / MS710, MS711, MS810, MS812, MX710, MX711, MX810, MX811, MX812 / 200000 Sayfa

Lexmark 40X8421 Orijinal Return Program Fuser Maintenance Kit / MS710, MS711, MS810, MS812, MX710,..

3.002,06TL Vergiler Hariç: 2.544,11TL

Lenovo 7XB7A00024 ThinkSystem 300GB HDD 2.5” 10K SAS 12GB Hot Swap 512n

Lenovo 7XB7A00024 ThinkSystem 300GB HDD 2.5” 10K SAS 12GB Hot Swap 512n

Lenovo 7XB7A00024 ThinkSystem 300GB HDD 2.5” 10K SAS 12GB Hot Swap 512n2.5 300GB SAS 512n HDDLenovo..

1.793,88TL Vergiler Hariç: 1.520,23TL

Lenovo 4XG7A37980 İntel Xeon Silver 4214R 12C 100W 2.4GHz Processor Option Kit SR550/SR590/SR650

Lenovo 4XG7A37980 İntel Xeon Silver 4214R 12C 100W 2.4GHz Processor Option Kit SR550/SR590/SR650

Lenovo 4XG7A37980 İntel Xeon Silver 4214R 12C 100W 2.4GHz Processor Option Kit SR550/SR590/SR650SR5..

13.067,77TL Vergiler Hariç: 11.074,38TL

Lenovo 01CV760 Network Kartı QLogic 16Gb FC Dual-port HBA 16000 Mbit/s

Lenovo 01CV760 Network Kartı QLogic 16Gb FC Dual-port HBA 16000 Mbit/s

Lenovo 01CV760 Network Kartı QLogic 16Gb FC Dual-port HBA01CV760 QLogic 16 Gb FC Çift bağlantı nok..

7.181,39TL Vergiler Hariç: 6.085,92TL

Lenovo 7ZT7A00548 ThinkSystem Network Kartı 10 Gb 2-Port Base-T LOM

Lenovo 7ZT7A00548 ThinkSystem Network Kartı 10 Gb 2-Port Base-T LOM

Lenovo 7ZT7A00548 ThinkSystem Network Kartı 10 Gb 2-Port Base-T LOMCA 10Gb 2-port Base-T LOMLenovo..

1.568,23TL Vergiler Hariç: 1.329,01TL

Lenovo 00MM860 Netwok Kartı İntel X550-T2 2x Port 10GBase-T Adapter

Lenovo 00MM860 Netwok Kartı İntel X550-T2 2x Port 10GBase-T Adapter

Lenovo 00MM860 Netwok Kartı İntel X550-T2 2x Port 10GBase-T AdapterIntel X550-T2 2x Port 10GBase-T..

3.260,57TL Vergiler Hariç: 2.763,19TL

Lenovo 4ZC7A08699 ThinkSystem DDR4 Ram 16GB 2Rx8 1.2V 2666 MHz UDIMM

Lenovo 4ZC7A08699 ThinkSystem DDR4 Ram 16GB 2Rx8 1.2V 2666 MHz UDIMM

Lenovo 4ZC7A08699 ThinkSystem DDR4 Ram 16GB 2Rx8 1.2V 2666 MHz UDIMM16GB 2Rx8 1.2V 2666 MHz UDIMML..

1.793,88TL Vergiler Hariç: 1.520,23TL

Lenovo 4XG7A63272 Intel Xeon Gold 5218R 20C 125W 2.1GHz Processor Option Kit SR550/SR590/SR650

Lenovo 4XG7A63272 Intel Xeon Gold 5218R 20C 125W 2.1GHz Processor Option Kit SR550/SR590/SR650

Lenovo 4XG7A63272 Intel Xeon Gold 5218R 20C 125W 2.1GHz Processor Option Kit SR550/SR590/SR650SR55..

22.338,82TL Vergiler Hariç: 18.931,21TL

Lenovo 7ZT7A00534 ThinkSystem I350-T2 PCIe 1 Gb 2 Bağlantı Noktalı RJ45 Ethernet Kartı

Lenovo 7ZT7A00534 ThinkSystem I350-T2 PCIe 1 Gb 2 Bağlantı Noktalı RJ45 Ethernet Kartı

Lenovo 7ZT7A00534 ThinkSystem I350-T2 PCIe 1 Gb 2 Bağlantı Noktalı RJ45 Ethernet KartıCA I350-T2 P..

1.116,94TL Vergiler Hariç: 946,56TL

Lenovo 4XG7A37935 Intel Xeon Silver 4208 8C 85W 2.1GHz Processor Option Kit SR550/SR590/SR650

Lenovo 4XG7A37935 Intel Xeon Silver 4208 8C 85W 2.1GHz Processor Option Kit SR550/SR590/SR650

Lenovo 4XG7A37935 Intel Xeon Silver 4208 8C 85W 2.1GHz Processor Option Kit SR550/SR590/SR650SR550/..

6.749,72TL Vergiler Hariç: 5.720,10TL

Lenovo 7ZT7A00545 Ethernet Kartı 1Gb 4 Port RJ45 LOM 1000 Mbit/s

Lenovo 7ZT7A00545 Ethernet Kartı 1Gb 4 Port RJ45 LOM 1000 Mbit/s

Lenovo 7ZT7A00545 Ethernet Kartı 1Gb 4 Port RJ45 LOM 1000 Mbit/s1Gb 4-Port RJ45 LOMLenovo X722 Da..

662,22TL Vergiler Hariç: 561,20TL

Lenovo 7XB7A00028 ThinkSystem HD 2.5” 1800GB SAS 10000RPM HDD 12 Gbit/s

Lenovo 7XB7A00028 ThinkSystem HD 2.5” 1800GB SAS 10000RPM HDD 12 Gbit/s

Lenovo 7XB7A00028 ThinkSystem HD 2.5” 1800GB SAS 10000RPM HDD 12 Gbit/sHD 2.5 300GB SAS 512n HDDLe..

3.629,94TL Vergiler Hariç: 3.076,22TL

Lenovo 7ZT7A00549 Ethernet Kartı Dahili 1Gb 4 Port RJ45 10000 Mbit/s

Lenovo 7ZT7A00549 Ethernet Kartı Dahili 1Gb 4 Port RJ45 10000 Mbit/s

Lenovo 7ZT7A00549 Ethernet Kartı Dahili 1Gb 4 Port RJ45 10000 Mbit/s1Gb 4-port RJ45 LOMLenovo 7ZT..

0,00TL Vergiler Hariç: 0,00TL

Lenovo 46C3447 ThinkSystem Mech Sfp+ Transceiver

Lenovo 46C3447 ThinkSystem Mech Sfp+ Transceiver

Lenovo 46C3447 ThinkSystem Mech Sfp+ TransceiverMECH SFP+ TRANSCEİVERLenovo SFP+ SR ağ alıcı veri..

0,00TL Vergiler Hariç: 0,00TL

Lenovo 7XB7A00026 ThinkSystem 900GB 10K 512n 2.5" SAS 12Gbps

Lenovo 7XB7A00026 ThinkSystem 900GB 10K 512n 2.5" SAS 12Gbps

Lenovo 7XB7A00026 ThinkSystem 900GB 10K 512n 2.5" SAS 12Gbps2.5" 900 GB SAS 512n HDDLenovo 7XB7A0..

0,00TL Vergiler Hariç: 0,00TL

Lenovo 7XH7A02677 ThinkSystem SR550/SR590/SR650 x8/x8/x8 PCIe FH Riser 1 Kit

Lenovo 7XH7A02677 ThinkSystem SR550/SR590/SR650 x8/x8/x8 PCIe FH Riser 1 Kit

Lenovo 7XH7A02677 ThinkSystem SR550/SR590/SR650 x8/x8/x8 PCIe FH Riser 1 KitThinkSystem SR550/SR59..

0,00TL Vergiler Hariç: 0,00TL

Lenovo ThinkSystem SR590 FAN Option Kit 4F17A12351

Lenovo ThinkSystem SR590 FAN Option Kit 4F17A12351

Lenovo ThinkSystem SR590 FAN Option Kit 4F17A12351SR590 FAN Option KitLenovo 4F17A12351 PC soğutma..

0,00TL Vergiler Hariç: 0,00TL

Lenovo 7XH7A02679 ThinkSystem SR550/SR590/SR650 x8/x8/x8 PCIe FH Riser 1 Kit

Lenovo 7XH7A02679 ThinkSystem SR550/SR590/SR650 x8/x8/x8 PCIe FH Riser 1 Kit

Lenovo 7XH7A02679 ThinkSystem SR550/SR590/SR650 x8/x8/x8 PCIe FH Riser 1 KitThinkSystem SR550/SR590..

0,00TL Vergiler Hariç: 0,00TL

Lenovo 3m LC-LC OM3 MMF Cable (00MN505)

Lenovo 3m LC-LC OM3 MMF Cable (00MN505)

Lenovo 3m LC-LC OM3 MMF Cable (00MN505)Lenovo 3m LC-LC OM3 MMF CableKısa özet açıklama Lenovo 3m L..

0,00TL Vergiler Hariç: 0,00TL

 Lenovo 4M17A13527 10Gb iSCSI16Gb FC Universal SFP Module

Lenovo 4M17A13527 10Gb iSCSI16Gb FC Universal SFP Module

Lenovo 4M17A13527 10Gb iSCSI16Gb FC Universal SFP ModuleLenovo 4M17A13527 ağ alıcı verici radyo mod..

0,00TL Vergiler Hariç: 0,00TL

Lenovo 4XB7A10195 ThinkSystem PM883 2.5” 240GB EN SATA SSD

Lenovo 4XB7A10195 ThinkSystem PM883 2.5” 240GB EN SATA SSD

Lenovo 4XB7A10195 ThinkSystem PM883 2.5” 240GB EN SATA SSD240GB SSD LENOVO 4XB7A10195 2.5in S4500 E..

0,00TL Vergiler Hariç: 0,00TL

Lenovo 4XB7A14113 Storage 1.8TB 10K 2.5" SAS HDD

Lenovo 4XB7A14113 Storage 1.8TB 10K 2.5" SAS HDD

Lenovo 4XB7A14113 Storage 1.8TB 10K 2.5" SAS HDDLenovo 4XB7A14113 sabit disk sürücüsü 2.5" 1800 GB..

0,00TL Vergiler Hariç: 0,00TL

Lenovo ThinkSystem SR650 FAN Option Kit 4F17A12349

Lenovo ThinkSystem SR650 FAN Option Kit 4F17A12349

Lenovo ThinkSystem SR650 FAN Option Kit 4F17A12349Lenovo 4F17A12349 PC soğutma fanı Bilgisayar çanta..

0,00TL Vergiler Hariç: 0,00TL